ანალიტიკურ ცენტრ „ჯეოქეისსა“ და ბიზნესისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტს (BTU) შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.
მემორანდუმის მიზანია, BTU-ში უსაფრთხოების კვლევების სფეროში სამაგისტრო საგანმანათლებლო პროგრამის შემუშავების, განხორციელებისა და განვითარების მიმართულებით თანამშრომლობა.
ხელმოწერილი დოკუმენტის ფარგლებში, მხარეების კოორდინირებული ძალისხმევით, საერთო პროექტები განხორციელდება, გაიმართება ერთობლივი კონფერენციები, ლექციები და სხვა საგანმანათლებლო ღონისძიებები.
ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმს ხელი „ჯეოქეისის“ თავმჯდომარემ, ვიქტორ ყიფიანმა და ბიზნესისა და ტექნოლოგიების უნივერსიტეტის რექტორმა,  ნინო ენუქიძემ მოაწერეს.

A memorandum of cooperation was signed between the Geocase think tank and Business and Technology University (BTU).
The memorandum aims to establish and enhance cooperation in the field of security studies as well as develop and implement a master's educational program at BTU.
Within the framework of the signed document, joint projects, conferences, lectures, and other educational events will be carried out to successfully fulfil the objectives of the memorandum.
The Memorandum of Cooperation was signed by Victor Kipiani, the Chairman of Geocase and Nino Enukidze, Rector of tBusiness and Technology University (BTU).