ანალიტიკურ ცენტრ ჯეოქეისის თავმჯდომარემ, ვიქტორ ყიფიანმა საერთაშორისო სამოქალაქო ავიაციის ორგანიზაციის (ICAO) გენერალურ მდივანს, ხუან კარლოს სალაზარ გომესს და ICAO-ს საბჭოს პრეზიდენტს, სალვატორე შაკიტანოს ოფიციალური წერილით მიმართა. ვიქტორ ყიფიანმა მათ მოუწოდა დაუყოვნე...
ანალიტიკურმა ცენტრმა "ჯეოქეისი" ქართულ-ამერიკულ რესპუბლიკურ ალიანსთან (GARA) ურთიერთგაგების მემორანდუმი გააფორმა
ანალიტიკური ცენტრი "ჯეოქეისი" საერთაშორისო ასპარეზზე თანამშრომლობას აფართოებს - ამჯერად ცენტრმა ურთიერთგაგების მემორანდუმი გააფორმა ამერიკის შეერთებულ შტატებში მოქმედ ორგანიზაციასთან - ქართულ-ამერიკული რესპუბლიკური ალიანსი (GARA).
ეს თანამშრომლობა მიზნად ისახავს...
ნიკოლოზ ხატიაშვილი აშშ-ს მთავრობის გაცვლითი პროგრამების (EPAG Georgia) საქართველოს მონაწილეთა ასოციაციის აღმასრულებელი საბჭოს წევრად მეხუთე ვადით აირჩიეს
22 იან. 2025
ანალიტიკური ცენტრის „ჯეოქეისის“ მკვლევარი და საერთაშორისო მდივანი - ნიკოლოზ ხატიაშვილი ამერიკის მთავრობის გაცვლითი პროგრამების საქართველოს მონაწილეთა ასოციაციის (EPAG) აღმასრულებელი საბჭოს წევრად მეხუთე ვადით აირჩიეს.
“მაქვს პატივი კვლავ გავაგრძელო ჩემი საქმიანობა...
ხათუნა ბურკაძე აშშ-ს მთავრობის გაცვლითი პროგრამების საქართველოს მონაწილეთა ასოციაციის აღმასრულებელი საბჭოს წევრად კვლავ აირჩიეს
20 იან. 2025
„ჯეოქეისის“ საგარეო პოლიტიკის მიმართულების ხელმძღვანელი ხათუნა ბურკაძე აშშ-ს მთავრობის გაცვლითი პროგრამების საქართველოს მონაწილეთა ასოციაციის აღმასრულებელი საბჭოს წევრად კვლავ აირჩიეს.