"ჯეოქეისს" უმცროსი მკვლევრის პოზიციაზე სალომე ლიპარტელიანი შემოუერთდა
ანალიტიკური ცენტრი „ჯეოქეისის“ ეკონომიკური მიმართულების გუნდს უმცროსი მკვლევრის პოზიციაზე სალომე ლიპარტელიანი შემოუერთდა.
სალომე ლიპარტელიანი 2021 წლიდან დღემდე არის კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის „ბიზნესისა და ეკონომიკის კვლევების ცენტრის - კავკასიის საერთაშორისო უნივერსიტეტის ბიზნესის ინსტიტუტის“ ხელმძღვანელი, ამავე უნივერსიტეტში სალომე კოორდინირებას უწევს დეკანის მრჩეველთა საბჭოს. პარალელურად, იგი არის მედია ჰოლდინგ კომერსანტის მმართველი პარტნიორის მრჩველი და საქართველოს ფინანსური განათლების ასოციაციის აღმასრულებელი დირექტორი. 2018 წლიდან დღემდე იგი არის ბიზნეს პორტალი BPI.ge-ს ბიზნეს პროცესების მენეჯერი. სალომე ლიპარტალიანი 2020-2021 წლებში გახლდათ საქართველოს სავაჭრო-სამრეწველო პალატის მიერ დაფუძნებულ ბიზნეს კვლევების სახლის (HBS) უფროსი ანალიტიკოსი.
სალომე არის არაერთი ადგილობრივი და საერთაშორისო დონის ღონისძიების ორგანიზატორი, მათ შორის იგი იყო გაეროს ეკონომიკურ და სოციალურ საქმეთა დეპარტამენტის (UN DESA) მიერ საქართველოში ორგანიზებული ორი მაღალი დონის ვორკშოპისა და ერთი ვებინარის საორგანიზაციო მენეჯერი.
"მოხარულნი ვართ, რომ "ჯეოქეისის" გუნდი განაგრძობს პროფესიულ ზრდას და განვითარებას და გვჯერა, რომ პროდუქტიული თანამშრომლობით არაერთ წარმატებას მივაღწევთ", - განაცხადა "ჯეოქეისის" თავმჯდომარემ, ვიქტორ ყიფიანმა.

Salome Liparteliani has joined Geocase as a Junior Research Fellow
Since 2021, she has been the head of the Business and Economics Research center - CIU Business Institute. Salome coordinates the Dean's Advisory Council at the same university. Concurrently, she is the advisor to the managing partner of media holding Commersant and the Executive Director of the Financial Education Association of Georgia. From 2018 to the present, she is the business processes manager at the business portal BPI.ge. In 2020-2021, Salome Liparteliani was the senior analyst of the House of Business Studies (HBS), founded by Georgian Chamber of Commerce & Industry.
Salome has organized a number of local and international events. she was the organizational manager of two high-level workshops and one webinar organized by the United Nations Department of Economic and Social Affairs (UN DESA) in Georgia.
"We are glad that the Geocase team continues to grow and develop professionally. We believe that our cooperation with Salome will be productive and successful ", - noted the Geocase chairman Victor Kipiani.