ვიქტორ ყიფიანი მონაწილეობას მიიღებს საერთაშორისო კონფერენციაში - ერევნის დიალოგი 2024
ანალიტიკურ ცენტრ "ჯეოქეისის" თავმჯდომარე ვიქტორ ყიფიანი მონაწილეობას მიიღებს საერთაშორისო კონფერენციაში - ერევნის დიალოგი 2024 - რომელიც 9-დან 11 სექტემბრამდე ერევანში გაიმართება. ღონისძიება ორგანიზებულია ცნობილი ინდური ანალიტიკური ცენტრის, Observer Research Foundation-ისა და სომხეთის საგარეო საქმეთა სამინისტროს თანამშრომლობით.
კონფერენცია მიზნად ისახავს უზრუნველყოს პლატფორმა კრიტიკული კითხვებისა და განსხვავებული მოსაზრებების გამოთქმისათვის მნიშვნელოვანი გადაწყვეტილებების მოსაძებნად. სადისკუსიო სესიებზე განიხილება თემების ფართო სპექტრი, მათ შორის: განვითარებადი საერთაშორისო წესრიგი; დაკავშირებადობა; მწვანე ენერგიაზე გადასვლა და ენერგეტიკის მომავალი; ციფრული საზოგადოებები, როგორც სტაბილური და უსაფრთხო ეკონომიკის მამოძრავებლები; სამუშაოების მომავალი.
ღონისძიებაში მონაწილეობას მიიღებენ ექსპერტები, პოლიტიკოსები და დარგის ანალიტიკოსები საერთაშორისო მასშტაბით.
ერევნის დიალოგის შესახებ დამატებითი ინფორმაციისთვის ეწვიეთ კონფერენციის ოფიციალურ ვებ-გვერდს: https://yerevandialogue.com

Victor Kipiani to Participate in the Inaugural Yerevan Dialogue International Conference
Victor Kipiani, Chairman of Geocase will be participating in the Yerevan Dialogue International Conference, set to take place from September 9 to 11 under the theme "Shaping Tomorrow Today." The event is organized within the frames of collaboration of the Observer Research Foundation, a prominent Indian think tank, and the Minister of Foreign Affairs of Armenia.
The Yerevan Dialogue International Conference aims to provide a vital platform for asking critical questions, voicing diverse opinions, and converging insights to seek sustainable solutions for shaping the future. The discussions will address a wide range of topics: The emerging international order; connectivity; green transitions and the future of energy; digital societies as stable and safe economic engines; the future of work;
The Yerevan Dialogue will bring together international experts, policymakers, and thought leaders.
For more information about the Yerevan Dialogue International Conference and to stay updated on the latest developments, please visit the official conference website. https://yerevandialogue.com